جایی برای دنبال کردن جدیدترین اخبار و لینک های هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

اخبار و لینک های هوش مصنوعی را دنبال کنید

10 ابزار هوش مصنوعی ویرایش تصویر و ویدئو

در بحث هوش مصنوعی ویرایش تصویر این ابزارها می‌توانند به شما در افزایش کیفیت تصاویر، حذف نویز، بازسازی تصاویر قدیمی و حتی تغییر پس زمینه تصاویر، ادیت ساده برای ویدئو و زیرنویس کردن و کلی ادیت دیگه به صورت اتومات کمک کنند.

همچنین، در مورد ویرایش ویدئو با استفاده از هوش مصنوعی نیز صحبت شده است. این ابزارها می‌توانند به شما در اصلاح رنگ‌های ویدئو، حذف نویز، تغییر سرعت ویدئو و حتی ترجمه خودکار زیرنویس کمک کنند.

با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه هوش مصنوعی، می‌توان انتظار داشت که در آینده ابزارهای بسیار قدرتمندتری برای ویرایش تصاویر و ویدئوها با استفاده از هوش مصنوعی عرضه شود.

هوش مصنوعی برای ادیت عکس و ویدئو به دلیل قابلیت‌هایی که دارد، مناسب است.

برای استفاده از هوش مصنوعی ادیت ویدیو کلیک کنید

قابلیت های هوش مصنوعی ویرایش تصویر:

  • Midjourney

Midjurney به عنوان یک هوش مصنوعی برای ادیت عکس، می تواند به شما کمک کند تا عکس های خود را بهبود بخشید و آنها را به صورت حرفه ای و زیبا ویرایش کنید. با استفاده از Midjurney، می توانید تنظیمات مختلفی را برای عکس های خود اعمال کنید، از جمله تغییر رنگ، اصلاح نور و کنتراست، حذف لکه ها و خطوط غیر ضروری و غیره. به علاوه، Midjurney قابلیت های خلاقانه دیگری نیز دارد که می تواند به شما در ویرایش عکس های خود کمک کند.

  • pebberly

با این هوش مصنوعی هر عکسی که از محصولتون دارید رو دور بری کنید و تو فضای استودیویی و مشابه عکس های خارجی حرفه ای درست کنید که برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید وارد سایت شوید که لینک سایت را برای شما گذاشته ایم،  سپس ایمیل خود را وارد کنید. سپس یک کد تأیید برای شما ارسال میشود که باید آن را تأیید کنید. پس از تأیید کد، شما هر بار که وارد سایت می شوید، میتوانید به صورت رایگان از خدمات pebberly در ایران  استفاده کنید.

  • sketch.metademolab

با این هوش مصنوعی هر نقاشی ای که میکشی رو میتونی به یک نقاشی متحرک تو هر حالتی که دوست دارید درست کنید که برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید وارد سایت شوید که لینک سایت را برای شما گذاشته ایم،  سپس ایمیل خود را وارد کنید. سپس یک کد تأیید برای شما ارسال میشود که باید آن را تأیید کنید. پس از تأیید کد، شما هر بار که وارد سایت می شوید، میتوانید به صورت رایگان از خدمات sketch.metademolab در ایران  استفاده کنید.

برای دیدن همه ابزار های هوش مصنوعی ویرایش تصویر کلیک کنید

 

هوش مصنوعی ویرایش تصویر و ویدئو

 

ادیت موزیک با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در ادیت موزیک می‌تواند به شما در بهبود کیفیت موزیک و ایجاد افکت‌های خاص و حتی تغییر ریتم کمک کند. به طور کلی، هوش مصنوعی می‌تواند در این زمینه به دو شکل استفاده شود:

  1. تشخیص خودکار الگوها و ویژگی‌های موسیقی: این برنامه ها می‌تواند به طور خودکار الگوهای موجود در موسیقی را تشخیص داده و از آن‌ها استفاده کند. برای مثال، با تشخیص ضربان قلب در یک قطعه موسیقی، می ‌توان از این قابلیت برای اعمال افکت‌های خاص بر روی آن استفاده کرد.
  2. بهبود کیفیت صدا: هوش مصنوعی می‌تواند با حذف نویز و تعدیل صدایی که مزاحم است یا باید تغییر کند، کیفیت صدای موسیقی را به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان بالا ببرد.

با استفاده از هوش مصنوعی در ادیت موسیقی، می‌توانید زمان و هزینه بسیار زیادی را صرف نکرده و به سرعت به نتایج دلخواه خود برسید. همچنین، با اعمال افکت‌های دلخواه و بهبود کیفیت صدا، می‌توانید تجربه شنیداری کاربران را بهبود بخشید.

در سایت هوش مصنوعی فارسی دسته بندی انواع هوش مصنوعی ها و طریقه استفاده فارسی رایگان برای شما به همراه لینک مستقیم سایتهای هوشمصنوعی بارگزاری شده است و همچنین مقالات و اخبار این حوزه را پوشش می دهد.

برای استفاده از هوش مصنوعی ادیت تصاویر به بخش تصویری سایت مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هوش مصنوعی

این ابزار ها در هنگام بارگذاری بدون تحریم و ف،ی،لتر بوده اند هم اکنون چک کنید.

برای ادامه صفحه را ببندین

برای ادامه
صفحه را ببندین