نیازهای شما را می شناسیم و بهترین ها را به شما ارائه می دهیم

طراحی سایت حرفه ای

تخفیفات ویژه تابستانه تا آخر تیر ماه

آژانس دیجیتال مارکتینگ وصل کلیک

طراحی سایت یکی از اصلی ترین نیازهای کسب و کار ها در حال حاضر می باشد. شرکت وصل کلیک متشکل از تیمی متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ و با داشتن نمونه کارهای موفق و 20 سال سابقه مدیریتی در این حوزه با کارشناسان حرفه ای، شما را راهنمایی کرده و تا پایان پروژه در کنار شما خواهیم بود.

این اطمینان به شما داده می شود با طراحی سایت حرفه ای، دیگر دغدغه ای از جهت کیفیت، امنیت، سرعت و بازدید سایت خود نداشته باشید. کارشناسان وصل کلیک از صفر تا صد پروژه را به شما شرح می دهند تا با شفافیت و آسودگی خاطر بدون هزینه های پنهان، سفارش خود را دریافت نمایید و در طی انجام کار پاسخگوی شما هستیم.

امکانات عمومی طراحی سایت

تحویل پروژه 25 روز کاری

مشاوره و کارشناس حضوری رایگان

سایت شما چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

قیمت مناسب

با توجه به سرعت و امنیت بالا در طراحی سایت، قیمت گذاری با امکانات کامل و بدون هزینه های مخفی بسیار رقابتی می باشد.

طراحی سایت استاندارد

تمام استانداردهای جهانی در طراحی سایت شما رعایت می شود تا وب سایت شما برای موتورهای جستجو و کاربران جذاب باشد. طراحی با اصول و اسفاده از تجربه کاربری
به سلیقه مشتری

راه ارتباطی

کارشناس حضوری، تلفنی، آنلاین و فرم تماس
کارشناسان ما تا پایان پروژه در هر قدم کنار شما هستند.

نیازهای شما را می شناسیم و بهترین ها را به شما ارائه می دهیم.

مشاوره رایگان با کارشناسان وصل کلیک

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی برای شرکت ها، ارگان ها، کارخانه ها، وکلا، پزشکان، اساتید، و …، می تواند حکم یک دفتر مرکزی آنلاین را داشته باشد. مشتریان و افرادی که مایل به همکاری و استفاده و آشنایی با خدمات شما را داشته باشند می توانند از طریق وب سایت شما کلیه اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

یک سایت شرکتی کامل شامل معرفی کامل کلیه خدمات و راه های ارتباطی و اخبار و اطلاعیه های کسب و کار است. در کنار امکانات، نوع طراحی وبسایت های شرکتی هم بسیار مهم است. طراحی سایت شما باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر راحتی در استفاده، به لحاظ ظاهری کاملا منطبق با نوع بیزنس، سلیقه و فرهنگ مشتریان، قدمت شرکت و بسیاری نکات و جزئیات ریز و در عین حال مهم هم باشد. 

سایت پزشکی

سایت پزشکی برای ارائه خدمات و اطلاعات به بیماران و جامعه عمومی به عنوان یک منبع ارزشمند در حوزه سلامتی مطرح است این سایتها برای افزایش آگاهی جامعه درباره بیماریها، روشهای پیشگیری درمان و مراقبت از سلامتی ارائه مطالب و اخبار پزشکی و ارتباط با پزشکان و متخصصان به کار میروند

سایت پزشکی باید دارای طراحی زیبا کاربرپسند و سازگار با دستگاههای مختلف باشد. این سایت باید اطلاعاتی کامل و مفید در مورد بیماریها روشهای پیشگیری درمان و مراقبت از سلامتی را ارائه دهد. همچنین باید امکان ارتباط با پزشکان و متخصصان مرتبط با بیماریها را فراهم کند. برای این منظور قرار دادن فرم تماس شماره تلفن و ایمیل پزشکان و متخصصان مرتبط در صفحات مختلف سایت پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است. در سایت پزشکی میتوان به صورت مستقیم و آنلاین با پزشکان و متخصصان مرتبط با بیماری ها در ارتباط بود و نیز از طریق ارائه خدماتی مانند رزرو وقت مطب و مشاوره آنلاین، به بهبود سلامتی خود کمک کرد.

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی عموما به منظور فروش آنلاین محصولات به کار می رود. محصولات می توانند محصولات فیزیکی یا محصولات دانلودی باشند. به طور مثال اگر شما صاحب یک فروشگاه لوازم خانگی، الکترونیکی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی یا غیره هستید و قصد فروش آنلاین محصولات خود را دارید، نیازمند یک سایت فروشگاهی هستید.

همه سایت های فروشگاهی یک سری امکانات عمومی مثل درگاه پرداخت، سبد خرید، امکانات مدیریت مالی و….، و یک سری امکانات اختصاصی بسته به نیاز مشتری دارند. برای مثال سایت دیجیکالا یک سایت فروشگاهی با مجموعه ای از امکانات عمومی و امکانات اختصاصی است.

نیازهای شما را می شناسیم و بهترین ها را به شما ارائه می دهیم.

جهت سفارش فرم زیر را پر کنید

هوش مصنوعی

این ابزار ها در هنگام بارگذاری بدون تحریم و ف،ی،لتر بوده اند هم اکنون چک کنید.

برای ادامه صفحه را ببندین

برای ادامه
صفحه را ببندین