جایی برای دنبال کردن جدیدترین اخبار و لینک های هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

اخبار و لینک های هوش مصنوعی را دنبال کنید

vectorstock سایت هوش مصنوعی وکتور

سایت هوش مصنوعی ساخت وکتور

این هوش مصنوعی به شما اجازه می دهد تا هر عکسی را به آن بدهید و هزاران وکتور مشابه به شما ارائه دهد. همچنین، می توانید با استفاده از این هوش مصنوعی، یک لوگو با حرف مورد نظر خود بسازید.

برای استفاده از این سرویس، نیاز است که ابتدا وارد سایت مربوطه شوید. لینک سایت در اختیار شما قرار گرفته است. باید ایمیل خود را وارد کنید. سپس، یک کد تأیید برای شما ارسال می شود که باید آن را تأیید کنید. پس از تأیید کد، شما هر بار که وارد سایت می شوید، می توانید به صورت رایگان از خدمات vectorstock در ایران استفاده کنید.

لینک مستقیم به این سایت: vectorstock 

بعد از معرفی  سایت هوش مصنوعی که قابلیت تولید وکتورهای مشابه عکس مورد نظر را داراست، پیشنهاد می شود که به یک سایت دیگر به نام Quillbot مراجعه کنید. این سایت، یک ربات هوشمند و چند کاره است که از بررسی اسناد متنی گرفته تا خلاصه کردن متن به شیوه حرفه ای، امکانات فراوانی را برای کاربران خود فراهم می کند. علاوه بر این، این سایت به شما اجازه می دهد تا وب سایت مورد نظر خود را نیز معرفی کنید و از قابلیت های دستیار عالی آن بهره مند شوید. نقطه ضعف این سایت این است که از زبان فارسی به طور حرفه ای پشتیبانی نمی کنه ولی اکثر زبانهایی که میتونه برای شما مفید باشه را پشتیبانی می کنه.

لینک به سایت و راهنمای استفاده از این برنامه : Quillbot

هوش مصنوعی

این ابزار ها در هنگام بارگذاری بدون تحریم و ف،ی،لتر بوده اند هم اکنون چک کنید.

برای ادامه صفحه را ببندین

برای ادامه
صفحه را ببندین