جایی برای دنبال کردن جدیدترین اخبار و لینک های هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

اخبار و لینک های هوش مصنوعی را دنبال کنید

هوش مصنوعی

monica هوش مصنوعی گوگل

monica هوش مصنوعی گوگل

این هوش مصنوعی، یک دستیار فوق‌العاده از گوگل است که به شما دسترسی به chatGPT رایگان را هم می دهد. با استفاده از این دستیار هوشمند، شما می توانید، از دیگر قابلیت های این برنامه و افزونه ترجمه آنلاین روی کلمات در هر صفحه ای که باشید، استفاده کنید. پس از نصب این برنامه ابزارهایی در گوگل کروم شما ایجاد میشود که در سمت چپ صفحه برای شما باز میشود و میتونید در لحظه به راحتی از این ابزار مانند ترجمه متن انتخابی یا چت جی پی تی رایگان به زیبان فارسی، استفاده کنید.

برای استفاده از این سرویس، ابتدا باید وارد سایت شوید که لینک سایت را برای شما گذاشته ایم، اکستنشن رو برای گوگل کروم خود نصب کنید سپس ایمیل خود را وارد کنید. یک کد تأیید برای شما ارسال میشود که باید آن را تأیید نمایید. پس از تأیید کد، شما هر بار که از گوگل استفاده کنید، میتوانید به صورت رایگان از خدمات monica که در دسترس شما بر روی صفحه شما است استفاده کنید. پشتیبانی حرفه ای از زبان فارسی و استفاده از چت جی پی تی 4 نیز از مزیتهای این اکسنشن است.

برای تنظیم زبان آن به فارسی در قسمت ستینگ ، زبان ورودی را روی اتومات قرارداهید، با این کار به هر زبانی که تایپ کنید جواب شما را با همان زبان میدهد.

لینک مستقیم:  monica

پس از معرفی دستیار گوگل به شما پیشنهاد می کنیم که از برنامه poe نیز تستی بگیرید. این برنامه هم از چت جی پی تی رایگان فارسی پشتیبانی می کنه و کار با اون راحته.

لینک استفاده از هوش مصنوعی poe.com

هوش مصنوعی

این ابزار ها در هنگام بارگذاری بدون تحریم و ف،ی،لتر بوده اند هم اکنون چک کنید.

برای ادامه صفحه را ببندین

برای ادامه
صفحه را ببندین