جایی برای دنبال کردن جدیدترین اخبار و لینک های هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

اخبار و لینک های هوش مصنوعی را دنبال کنید

سایت رایگان طراحی لوگو brandmark

سایت رایگان طراحی لوگو brandmark

با این هوش مصنوعی میتونید هر لوگو ای که میخواید به راحتی با هر مشخصاتی که میخواید درست کنید و ازش ایده های خفن بگیرید.

در دنیای امروز هوش مصنوعی به عنوان یکی از فناوری های مهم و صنعتی پرکاربرد در حوزه های مختلف کاربرد دارد. یکی از این حوزه ها طراحی و طراحی لوگو است. هوش مصنوعی با ارائه الگوریتم های پیشرفته قادر است به طور خودکار و با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، لوگویی منحصر به فرد و جذاب بسازد.

با استفاده از هوش مصنوعی طراحان میتوانند به راحتی از یک سری الگوهای پایه استفاده کنند و بر اساس نیازهای مشتری لوگویی را طراحی کنند که هم در ظاهر زیبا و جذاب باشد و هم با مفهوم کسب و کار سازگاری داشته باشد، همچنین هوش مصنوعی با ارائه الگوریتم های پیشرفته، میتواند به صورت خودکار و با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، اندازه شکل رنگ و فونت مناسب برای لوگو را انتخاب کند.

با توجه به کاربرد واقعی هوش مصنوعی در صنعت طراحی و طراحی لوگو شرکتهایی مانند “لاگو” “گرید، دیزاین ایکس” و “لوگومیکر” را میتوان به عنوان سایت های تولید لوگو معرفی کرد.

Logo Grid  یکی از سایتهای تولید لوگویی است که با لاگو گرید استفاده از هوش مصنوعی لوگوهایی منحصر به فرد و با طرح های مختلف ایجاد میکند. این سایت بیش از ۱۰۰۰ الگوی آماده دارد که در طراحی لوگو به کار میرود.

DesignEvo  دیزاین ایکس، این سایت نیز یکی از سایت های تولید لوگو است که با استفاده از هوش مصنوعی،  لوگو را با طرحهای مختلف ایجاد می کند. این سایت بیش از ۱۰۰۰۰ الگوی آماده دارد که میتواند در طراحی لوگو به کار رود

در نهایت استفاده از هوش مصنوعی در صنعت طراحی و طراحی لوگو به طراحان کمک میکند تا به راحتی و با سرعت بیشتر، لوگویی منحصر به فرد و جذاب را برای کسب و کارها طراحی کنند.

آیا این سایتها رایگان هستند؟

این سایتها برای ایجاد لوگوها و استفاده از الگوهای آنها به صورت رایگان ارائه میشوند. اما برای استفاده از برخی از ویژگی های اضافی مانند دانلود فایل با کیفیت بالا و بدون آب  نما، نیاز به پرداخت هزینه دارید. همچنین برای استفاده از برخی از سایتها نیاز به ثبت نام دارید. پیش از استفاده از هر سایت بهتر است شرایط استفاده و قوانین آن را مطالعه کنید.

مثلا در سایت brandmark.io  به راحتی می توانید برای طراحی لوگو ایده های جذاب بگیرید. این سایت در ابتدا از شما میخواهد ثبت نام کنید، ایمل خود را وارد می کنید ، سپس کدی که به ایمیل اومده را تایید مینمایید. مجدد که وارد سایت شوید میتوانید با مشخصاتی که در ذهن دارید مانند : رنگ، فونت، انتخاب سمبل ها، و انتخاب صنف شغلی به راحتی برای شما لوگو طراحی می کند که البته مکیتوانید از آن ایده بگیرید.

برای دریافت آدرس سایت ، کارایی بیشتر و معرفی سسایتهای مشابه میتوانید به سایت hooshmasnoyi.com  مراجعه و از قسمت دسته بندی هر هوش مصنوعی که نیاز دارید را استفاده کنید.

 

هوش مصنوعی

این ابزار ها در هنگام بارگذاری بدون تحریم و ف،ی،لتر بوده اند هم اکنون چک کنید.

برای ادامه صفحه را ببندین

برای ادامه
صفحه را ببندین